INSTRUMENTAL ACADEMY

Zajęcia popołudniowe z gry na instrumencie i śpiewu

ZAJĘCIA DODATKOWE POPOŁUDNIOWE

INSTRUMENTAL ACADEMY

zajęcia z gry na instrumencie

Instrumental academy to zajęcia dodatkowe z gry na instrumencie odbywające się popołudniami, ich celem jest w miłej atmosferze rozwijanie pasji muzycznych uczniów, a także odkrywanie muzycznego świata, poprzez dobór różnego repertuaru. Oferta zajęć jest bardzo elastyczna, dopasowana do potrzeb i możliwości młodego muzyka. Można dowolnie wybrać długość trwania zajęć i ich ilość w tygodniu. Prowadzimy zajęcia na różnym stopniu zaawansowania, dlatego jest to świetna propozycja dla początkującego ucznia, który odkrywa pierwsze brzmienie instrumentu, a także dla wytrawnego muzyka, który pragnie doskonalić swój warsztat i techniki gry na instrumencie.

VOCAL ACADEMY

profesjonalna nauka śpiewu

Vocal Academy – to wydział gdzie nauczysz się śpiewać. Nieważne czy masz 6 czy 60 lat. Każdy może nauczyć się śpiewu solowego pod okiem profesjonalnego pedagoga.

Indywidualne zajęcia śpiewu, których celem jest świadoma emisja głosu. Lekcje te przygotują Cię do konkursów wokalnych, przesłuchań i egzaminów, także na wydziały piosenkarskie i aktorskie. Oferta dla amatorów i profesjonalistów. Dla dzieci nauka przez zabawę, poznawanie świata dźwięków, dobór ulubionego repertuaru. Rozwijanie mocnych stron praca nad słabszymi.
Będziemy pracować nad: głosem, dźwięcznością, oddechem, dykcją, a na koniec całościową interpretacją utworu.

Zapraszamy do nauki w naszej Szkole Music World. Może przed Tobą otworzy się kariera wokalisty.

To propozycja dla każdego, w każdym wieku, na każdym poziomie zaawansowania. Proponujemy zajęcia z wybranego instrumentu lub śpiewu w dowolnej liczbie godzin w tygodniu. Każde muzyczne spotkanie jest indywidualnie dopasowywane do potrzeb ucznia, jego preferencji muzycznych i możliwości czasowych. Nasi nauczyciele inspirują, pomagają rozwijać pasje, a także sprawiają, że czas w Music World będzie świetną zabawą i muzyczną przygodą. Instrumental Academy i Vocal Academy daje możliwość rozwijania własnych zainteresowań w sposób nieformalny to znaczy, że nie wydajemy uczniom dyplomów szkoły muzycznej. Uczniowie zdobywają certyfikaty ukończenia Music World – sekcji Instrumental Academy na określonym stopniu biegłości gry na instrumencie lub Vocal Academy – śpiewu. 

Oferta:

30 minut zajęć –  60 zł (preferowane dla młodszych dzieci) 

45 minut zajęć – 80 zł 

60 minut zajęć – 100 zł

Masz wątpliwości? Zapraszamy na lekcje próbną. 

Rozpocznij swoją muzyczną przygodę!

Razem z World Music School, zapisz się School już dziś pod numerem telefonu: 515789269.
Wypełnij formularz lub odwiedź nas!

Masz pytania dotyczące rekrutacji? Napisz, zadzwonimy do Ciebie.

dane kontaktowe:

Szkoła muzyczna Poznań

pl_PL

Drzwi otwarte: 25 maja, 8 czerwca 2024

Zapraszamy na DRZWI OTWARTE do naszej Szkoły Muzycznej Music World, które odbędą się 25 maja i 8 czerwca. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
0
Koszyk
  • No products in the cart.