Z ŻYCIA UCZNIA​

Jak wygląda „szkolne życie”?​

SZKOŁA BEZ DZWONKA

Nauczyciele Cambridge Primary dopasowują przerwy do potrzeb uczniów, obserwują poziom energii w klasie, mają możliwość wykorzystać chwile skupienia uczniów i nie przeszkadzać im sztywnymi ramami czasowym.

W Lower Secondary poszczególne zajęcia kończą się zgodnie z planem lekcji i wyznaczonym czasem.

RUTYNA – KLUCZ DO SUKCESU

Powtarzalność i rutyna to elementy poczucia bezpieczeństwa i harmonii rytmu dnia. Zapewniają stałość, przewidywalność i spokojne, edukacyjne środowisko.

RELACJE

W World International School dużą rolę przywiązujemy do kształtowania relacji interpersonalnych pomiędzy nauczycielami, uczniami, a rodzicami. 

Jesteśmy przekonani, że dobre relacje w klasie wpływają pozytywnie na proces dydaktyczny, samopoczucie uczniów, przyjazną atmosferę, łatwość przyswajania wiedzy. 

Dodatkowo tworzeniu się wzajemnych relacji i ich wzmacnianiu w klasach YEAR 1 i YEAR 2 służą codzienne zajęcia w kręgu na sam początek dnia. 

Dzieci rozpoczynają dzień od przywitania. Później wykonują krótkie ćwiczenia relaksacyjne, po których maja okazję opowiedzieć innym o swoim samopoczuciu, bieżących wydarzeniach.

Konkursy i wydarzenia

World International School oferuje uczniom możliwość udziału w wielu konkursach z różnych dziedzin jak m.in:

SPELLING BEE COMPETITION

MATHLETICS COMPETITION

POETRY COMPETITION

SINGING COMPETITION

ART COMPETITION

Sztuka

Angażujemy naszych uczniów przygotowując razem z nimi anglojęzyczne przedstawienia teatralne, taneczne happaningi, videoclipy, koncerty świąteczne, występy wokalne. 

Obcowanie z kulturą i sztuką jest stałym elementem życia szkolnego np. poprzez regularne uczestniczenie w koncertach muzyki klasycznej, czy przedstawieniach teatralnych. Zapraszamy do naszej przestrzeni wielu artystów i gości, którzy inspirują i pokazują nam swój świat.

Do współpracy zapraszamy również rodziców, którzy dzielą się swoim doświadczeniem zawodowym lub kulturowym, pokazują ciekawy kawałek swojego życia i poszerzają horyzonty naszych uczniów.

FAMILY DAY

Family Day to święto całej naszej szkolnej społeczności. Z przyjemnością bawimy się i integrujemy na wspólnym pikniku wraz z rodzicami naszych uczniów. Towarzyszą temu konkursy, zabawy, gry terenowe, atrakcje sportowe i wiele innych wydarzeń.

REKRUTACJA !

Masz pytania dotyczące rekrutacji? Napisz, zadzwonimy do Ciebie.

REKRUTACJA !

dane kontaktowe:

social media:

Nasza szkoła – World Primary School – bierze udział w unijnym programie dla szkół, wspieranym finansowo przez Unię Europejską
Program finansowany ze środków Unii Europejskiej oraz z budżetu krajowego
pl_PL

Zapisy na Summer Camp 2024, Booster Camp 2024

Zapraszamy na zajęcia w szkole letniej, które organizujemy w dwóch grupach wiekowych dzieci: 6-7 lat i 8-11 lat. Nasza szkoła letnia jest prowadzona w językach: polskim i angielskim z native speakerami! Zajęcia będą odbywać się codziennie od poniedziałku do piątku, 9:00-15:00. Zapewniamy liczne wyzwania językowe, gry i zabawy, smaczną kuchnię, aktywności sportowe i intensywny rozwój dwujęzyczny dziecka.

Pierwszy raz organizujemy półkolonie letnie także dla dzieci, które nie są uczniami naszej szkoły. Zapraszamy!

0
Koszyk
  • No products in the cart.