NAUCZANIE – Klasy przygotowawcze dwujęzyczne (od 4-7 klasy)

Klasy dwujęzyczne to propozycja dla uczniów, którzy chcieliby być dobrze przygotowani do kontynuowania nauki w liceum dwujęzycznym lub międzynarodowym, a na chwilę obecną nie posiadają biegłej znajomości języka angielskiego.

PROGRAM KLASY PRZYGOTOWAWCZEJ

W klasach przygotowawczych oferujemy uczniom nauczanie wybranych przedmiotów w języku angielskim jak nauka matematyki i przyrody oraz bardzo intensywna nauka języka angielskiego z nauczycielem międzynarodowym.

W naszej propozycji znajdują się także przedmioty prowadzone w języku polskim m.in.:

Co wyróżnia klasę przygotowawczą dwujęzyczną?

Misją klas dwujęzycznych w naszej szkole jest intensywna nauka języka angielskiego, osiąganie szybkich postępów językowych, a także stwarzanie naturalnych warunków do codziennego obcowania i korzystania z nabytych umiejętności.

DYPLOMY

Uczniowie kończąc klasę dwujęzyczną otrzymują świadectwo ukończenia szkoły podstawowej w programie dwujęzycznym z zaznaczeniem przedmiotów realizowanych w języku angielskim.
Uczniowie przystępują do egzaminu ósmoklasisty, a także do egzaminów językowych.
male-graduate-gazing-at-horizon-with-a-smiley-face-plushy-perched-on-shoulder-nominated_t20_eoB8vb
Szkoła daje również możliwość dla chętnych uczniów zdawania egzaminów międzynarodowych Lower Secondary Checkpoints z wybranych przedmiotów i uzyskania świadectwa Cambridge.

NAUCZANIE – Uczniowie międzynarodowi

Dołącz do nas! Serdecznie zapraszamy uczniów z zagranicy, dla których język polski nie jest językiem ojczystym. Oferujemy program nauczania języka polskiego jako języka obcego, a także międzynarodowy program Cambridge w języku angielskim.

Łagodna adaptacja Uczniów otaczamy wsparciem, pomagamy w adaptacji do nowych warunków i łagodzimy różnice kulturowe. Pokazujemy naszą polską kulturę, by uczniowie mogli szybko poczuć się jak w domu.

Międzykulturowość Międzynarodowość jest integralną częścią naszej szkolnej społeczności i międzynarodowej kadry oraz programów nauczania wzbogaconych o pokazywanie bogactwa różnych kultur.

KLASY DWUJĘZYCZNE TO TAKŻE:

BASEN

TANIEC

ZAJĘCIA WSPIERAJĄCE

ZAJĘCIA DODATKOWE

MIĘDZYNARODOWE EGZAMINY

KULTURA I OBCOWANIE ZE SZTUKĄ

SPORT

kameralne klasy do 18 uczniów

Projekt i wykonanie strony: WWW Ad-site 2.0

pl_PL
0
Koszyk
  • No products in the cart.