MUSIC world

Niepubliczna szkoła muzyczna I stopnia w Suchym Lesie

WORLD SCHOOL

O szkole

W roku 2024/2025 instrumenty główne do wyboru to:

FORTEPIAN, Skrzypce, gitara

W przypadku większego zainteresowania ze strony uczniów będzie możliwość otwarcia klasy instrumentów takich jak flet poprzeczny, saksofon i wiolonczela. 

Nauczanie

SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA 
- cykl 6 letni (od 6 roku życia)
- cykl 4 letni (od 10 roku życia) 
INSTRUMENTAL ACADEMY
Zajęcia popołudniowe
z gry na instrumencie i śpiewu 

Koncerty

Koncerty są podstawą życia muzycznego w naszej szkole. Uczniowie uczestniczą w koncertach jako słuchacze i wykonawcy, dzięki temu są obyci ze sceną, odważni, pokonują własne wątpliwości i odważnie podchodzą do wyzwań. Koncerty są regularne, występują pedagodzy szkoły jak i uczniowie, rodziców zapraszamy do uczestnictwa w życiu scenicznym i muzycznym naszych młodych artystów.

PROJEKTY MUZYCZNE

Edukacja muzyczna to wspaniała przygoda artystyczna realizowana na wiele sposobów. Uczniowie mają radość z tworzenia i wykorzystywania zdobytych umiejętności w praktyce m.in. podczas projektów muzycznych, happeningów artystycznych, tworzenia spektakli, czy teledysków. 

Kadra

Marta Kowalska

Prezes Zarządu

Małgorzata Rościszewska

Dyrektor szkoły muzycznej Nauczyciel rytmiki i kształcenia słuchu

Absolwent Music World

To uczeń, który potrafi grać na wybranym instrumencie, jest obyty ze sceną, posiada doświadczenie występowania na koncertach, charakteryzuje się pasją, potrafi czerpać radość i wykorzystać w praktyce zdobyte umiejętności, jest kreatywny i zmotywowany do doskonalenia swoich umiejętności.

Nasza przestrzeń

AKTUALNOŚCI

Koncert WIOSENNY

W dniu 10 maja 2024 roku w Music World School odbył się Koncert Wiosenny. Uczniowie zaprezentowali utwory J. S. Bacha, P. Czajkowskiego, Ch. Graupnera, J.

Czytaj więcej »

Rozpocznij swoją muzyczną przygodę!

Razem z World Music School, zapisz się School już dziś pod numerem telefonu: 515789269.
Wypełnij formularz lub odwiedź nas!

Masz pytania dotyczące rekrutacji? Napisz, zadzwonimy do Ciebie.

dane kontaktowe:

Szkoła muzyczna Poznań

pl_PL

Drzwi otwarte: 25 maja, 8 czerwca 2024

Zapraszamy na DRZWI OTWARTE do naszej Szkoły Muzycznej Music World, które odbędą się 25 maja i 8 czerwca. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Słowo od właściciela

Szanowni Państwo,

Chciałabym zaproponować Państwu, a tym samym Waszym dzieciom, skorzystanie z oferty dwóch placówek oświatowych: Magic World Preschool i World Primary School. Zapewniamy kontynuację nauki od przedszkola do końca szkoły podstawowej w systemie pełnej dwujęzyczności, w oparciu o spójny ze sobą program nauczania. Już od przedszkola zajęcia odbywają się w dwóch językach – polskim i angielskim. Kontynuujemy ten sposób uczenia w szkole, dzięki czemu używanie dwóch języków jest dla naszych uczniów naturalne i swobodne.

Do stworzenia tego wyjątkowego miejsca zainspirowały mnie moje własne doświadczenia edukacyjne. Ukończyłam szkołę wiele lat temu, świat się zmienił, a czas dla szkoły jakby się zatrzymał. Edukacja powinna odpowiadać na potrzeby współczesnego świata i z takim założeniem stworzyłam to miejsce. Pragnę, aby nasi uczniowie byli obywatelami Polski i całego świata, którzy swobodnie komunikują się w języku angielskim, dla których nie istnieją bariery językowe, którzy rozumieją różnice kulturowe, są otwarci i pełni szacunku dla innych ludzi. World Primary School & Magic World Preschool to wspaniała, międzynarodowa przygoda w atmosferze opartej na otwartości, relacjach i współpracy, która zaowocuje w przyszłości.

Pozostaję z nadzieją, iż wyzwanie jakie stawia przed nami, rodzicami, XXI wiek w kwestii biegłego komunikowania się w języku angielskim, będzie inspiracją do skorzystania z oferty mojego przedszkola i szkoły.

Prywatnie jestem żoną oraz mamą. Skończyłam studia psychologiczne oraz muzyczną szkołę drugiego stopnia. Interesuję się psychologią rozwojową dzieci i młodzieży, lubię podróżować, czytać, słuchać muzyki. A teraz moją pasją stała się szkoła i przedszkole, do której zapraszam Wasze, szanowni Państwo, dzieci.

Do zobaczenia!

Marta Kowalska

0
Koszyk
  • No products in the cart.