Międzynarodowa akredytacja

Cambridge Primary & Lower Secondary to międzynarodowy program nauczania opierający się na najwyższych standardach światowych, tworzonych przy współpracy z Uniwersytetem Cambridge, honorowany i uznawany przez wiele uniwersytetów i pracodawców na całym świecie. 

W World Primary School program przeznaczony jest dla uczniów od 5 do 14 roku życia i jest realizowany w całości w języku angielskim.

W szkole World Primary School realizujemy międzynarodowy program w zakresie godzinowym zgodnym z rekomendacją Cambridge International Assessment Center. W skład programu wchodzą m.in. takie przedmioty jak: Primary English, Science, Mathematics, Global Perspectives, Physical Education, Digital Literacy, Computing, Music and Art & Design.

REKRUTACJA !

Masz pytania dotyczące rekrutacji? Napisz, zadzwonimy do Ciebie.

REKRUTACJA !

dane kontaktowe:

social media:

Nasza szkoła – World Primary School – bierze udział w unijnym programie dla szkół, wspieranym finansowo przez Unię Europejską
Program finansowany ze środków Unii Europejskiej oraz z budżetu krajowego
pl_PL

Zapisy na Summer Camp 2024, Booster Camp 2024

Zapraszamy na zajęcia w szkole letniej, które organizujemy w dwóch grupach wiekowych dzieci: 6-7 lat i 8-11 lat. Nasza szkoła letnia jest prowadzona w językach: polskim i angielskim z native speakerami! Zajęcia będą odbywać się codziennie od poniedziałku do piątku, 9:00-15:00. Zapewniamy liczne wyzwania językowe, gry i zabawy, smaczną kuchnię, aktywności sportowe i intensywny rozwój dwujęzyczny dziecka.

Pierwszy raz organizujemy półkolonie letnie także dla dzieci, które nie są uczniami naszej szkoły. Zapraszamy!

0
Koszyk
  • No products in the cart.