REKRUTACJA – WELCOME!

Szanowni Rodzice, Drogie dzieci!

Witamy Was w Magic World Preschool!

Witamy Was w Magic World Preschool!
Dziękujemy za wybranie naszej międzynarodowej oferty edukacyjnej. Prosimy uprzejmie o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, po którym z przyjemnością zaprosimy Państwa na spotkanie. Podczas wizyty zabierzemy Państwa na spacer po przedszkolu, opowiemy bardziej szczegółowo o naszej edukacji i odpowiemy na wszystkie pytania.
Serdecznie zapraszamy!

Rocznik
Grupa
Program
Formularz
2022 (2 – latki)
WINTER
Cambridge Early Years
2021 (3 – latki)
SPRING
Cambridge Early Years
2020 (4 – latki)
AUTUMN
Cambrige Preparation
2019 (5-latki)
SUMMER
Cambridge Primary

ZAPRASZAMY NA : DRZWI OTWARTE 02.03.2024

dane kontaktowe:

social media:

Angielskie przedszkole Poznań
Polsko angielskie przedszkole
Prywatne przedszkole Suchy las
Przedszkole anglojęzyczne
Przedszkole językowe Poznań
International kindergarden
British kindergarden

pl_PL

Zapisy na Summer Camp 2024, Booster Camp 2024

Zapraszamy na zajęcia w szkole letniej, które organizujemy w dwóch grupach wiekowych dzieci: 6-7 lat i 8-11 lat. Nasza szkoła letnia jest prowadzona w językach: polskim i angielskim z native speakerami! Zajęcia będą odbywać się codziennie od poniedziałku do piątku, 9:00-15:00. Zapewniamy liczne wyzwania językowe, gry i zabawy, smaczną kuchnię, aktywności sportowe i intensywny rozwój dwujęzyczny dziecka.

Pierwszy raz organizujemy półkolonie letnie także dla dzieci, które nie są uczniami naszej szkoły. Zapraszamy!

0
Koszyk
  • No products in the cart.