Wyżywienie

Healthy Food for World Kids

Healthy food for World Kids to nasza własna szkolna kuchnia oferująca smaczne, zdrowe, pełnowartościowe i pyszne posiłki dla uczniów w ciągu całego dnia szkolnego. Wiemy jak bardzo ważne jest zdrowe i zbilansowane wyżywienie w trakcie dnia szkolnego, a także zapotrzebowanie energetyczne naszych uczniów. W naszej kuchni uczniowie odnajdą wiele różnych potraw, smaków z różnych regionów, jak również dobrze znanych im przysmaków w zdrowej wersji jak np. Pizza na spodzie owsiano-twarogowym!

Asortyment kuchni jest niezwykle nowoczesny i urozmaicony co zapewnia atrakcyjną formę posiłków, a także świeżość potraw ugotowanych tuż przed podaniem.

Jak wyglądają posiłki?

W naszej szkole uczniowie jedzą z nami przez cały dzień!
  • Jedzenie dla uczniów jest dostępne przez cały dzień pobytu. 
  • Mamy na posiłki zaplanowany czas! Dzięki czemu wszyscy uczniowie wzajemnie się integrują, a także spożywają dania w spokoju i komforcie. 
  • Na śniadanie uczniowie mają do wyboru ciepły posiłek, coś mlecznego lub mogą samodzielnie skomponować sobie kanapkę. Śniadania podajemy w formie bufetu szwedzkiego.  
  • W trakcie lunchu uczniowie mają dwa drugie dania do wyboru i mogą swobodnie zadecydować na co w danym dniu mają ochotę. Posiłki wydawane są bezpośrednio po ich przygotowaniu co zapewnia świeżość, aromat i smak. 

Szefem Kuchni jest Pani Julia Stanik, której pasja do gotowania zrodziła się już we wczesnym dzieciństwie i trwa po dzień dzisiejszy.

Posiada ponad 6-letnie doświadczenie zawodowe, podczas którego miała możliwość pracy z wieloma wybitnymi osobami, od których bardzo wiele się nauczyła.

W życiu Pani Julia duży nacisk stawia na rozwój osobisty, dlatego nieustannie doszkala się w dziedzinie gastronomii i nie tylko.

Uwielbiam dzieci, a jak wszyscy wiemy są to najwięksi krytycy kulinarni, dlatego tym bardziej cieszę się,że wraz z zespołem każdego dnia możemy wychodzić na przeciw ich wymaganiom.

 W kuchni Healthy Food for World Kids Pani Julia dba o każdy detal wydawanych potraw, urozmaica uczniom tradycyjne dania, a także monitoruje smak i bieżące opinie naszych uczniów!

REKRUTACJA !

Masz pytania dotyczące rekrutacji? Napisz, zadzwonimy do Ciebie.

REKRUTACJA !

Masz pytania dotyczące rekrutacji? Napisz, zadzwonimy do Ciebie.

dane kontaktowe:

social media:

Angielskie przedszkole Poznań
Polsko angielskie przedszkole
Prywatne przedszkole Suchy las
Przedszkole anglojęzyczne
Przedszkole językowe Poznań
International kindergarden
British kindergarden

pl_PL
0
Koszyk
  • No products in the cart.