MISJA I WIZJA

Chcemy uczyć i wychowywać młodych obywateli świata:

znających języki obce,

samodzielnych w myśleniu,​

mających poczucie własnej wartości,​

kreatywnych i odpowiedzialnych.​

znających języki obce,

samodzielnych w myśleniu,​

mających poczucie własnej wartości,​

kreatywnych i odpowiedzialnych.

Dzieci charakteryzują się naturalną ciekawością świata, spontanicznością, niewymuszoną motywacją wewnętrzną do odkrywania nowości. Same we właściwym dla siebie momencie okazują gotowość do nauki np. pisania, czytania, liczenia. W Magic World Preschool dostrzegamy i wspieramy każdą inicjatywę, wzmacniamy zaangażowanie przedszkolaków i towarzyszymy dzieciom w podróży po świecie.

Uwrażliwiamy nasze dzieci na potrzeby innych, pomagamy im budować satysfakcjonujące relacje z rówieśnikami, uczymy samodzielności, okazujemy wsparcie kiedy tylko tego potrzebują, pomagamy im rozwijać inteligencje emocjonalną.

Stawiamy na samodzielność naszych przedszkolaków, zachęcamy dzieci do podejmowania wyzwań i odkrywania własnych możliwości, Wzbudzamy ciekawość badawczą poprzez doświadczenia i eksperymenty, a także wycieczki edukacyjne.

Nauczamy w języku angielskim dzięki czemu uczniowie bardzo naturalnie poznają język angielski jako sposób rozumienia świata i wzajemnej komunikacji, a także mają kontakt z międzynarodową kadrą, która chętnie przybliża dzieciom różne zakątki kuli ziemskiej i poszerza ich horyzonty.

Pielęgnujemy poczucie estetyki i uwrażliwiamy dzieci na kulturę i sztukę, dlatego przedszkolaki w sposób regularny uczestniczą w wydarzeniach kulturalnych, koncertach i przedstawieniach teatralnych. Nasze przedszkolaki przygotowują również wiele przedstawień teatralnych i występów dla najbliższych, podczas których mają okazję doświadczyć bycia na scenie, trenują pracę zespołową i wcielają się w rozmaite postaci. 

ABSOLWENT

MAGIC WORLD PRESCHOOL

bardzo dobrze posługujący się językiem angielskim,

posiadający certyfikaty językowe uzyskane na poziomie klasy 3,6 i dla chętnych w klasie 8,

mogący swobodnie wybrać dalszą edukację w języku polskim lub angielskim,

mogący swobodnie wybrać dalszą edukację w języku polskim lub angielskim,

osiągający wysokie wyniki nauczania w przedmiotach ścisłych, przyrodniczych i humanistycznych,

potrafiący zarządzać własnym czasem i organizować swoją pracę,

znający poczucie własnej wartości, posiadający pasje i zaangażowany w podejmowane działania,

troszczący się o innych, chętnie współpracujący z rówieśnikami,

posiadający marzenia i zmotywowany do ich spełniania.

gotowy do rozpoczęcia edukacji szkolnej w programie międzynarodowym lub polskim

posiadający wysokie umiejętności w zakresie języka angielskiego: znający bogate słownictwo i potrafiący komunikować swoje potrzeby w języku angielskim oraz rozumieć komunikaty i polecenia oraz znający słownictwo przedmiotowe z zakresu Mathematics i Science

posiadający certyfikat ukończenia programu Cambridge Primary Programme Stage 1 step A

chętnie podejmujący nowe wyzwania, zaangażowany i gotowy na nowe doświadczenia

samodzielny, potrafiący zadbać o własne potrzeby i poradzić sobie w sytuacji problemowej

znający poczucie własnej wartości i wiarę we własne możliwości, posiadający pasje i marzenia

troszczący się o innych, chętnie współpracujący z rówieśnikami

REKRUTACJA !

Masz pytania dotyczące rekrutacji? Napisz, zadzwonimy do Ciebie.

REKRUTACJA !

Masz pytania dotyczące rekrutacji? Napisz, zadzwonimy do Ciebie.

dane kontaktowe:

social media:

Angielskie przedszkole Poznań
Polsko angielskie przedszkole
Prywatne przedszkole Suchy las
Przedszkole anglojęzyczne
Przedszkole językowe Poznań
International kindergarden
British kindergarden

pl_PL
0
Koszyk
  • No products in the cart.