Cambridge Early Years Programme
2-3 rok życia

Wczesne zanurzenie w języku angielskim.

Cambridge Early Years Programme realizujemy w Magic World Preschool w grupie maluszków. Jest to najmłodsza grupa, która rozpoczyna swoją przygodę przedszkolną, a często również przygodę z językiem angielskim. 

Uczniowie na tym etapie uczestniczą w wielu grach i zabawach w języku angielskim, poznają piosenki i słownictwo z zakresu swojego otoczenia, matematyki i przyrody. Uczą się czynności samoobsługowych, dbałości o higienę, poznają instrukcje i komunikaty w języku angielskim.

Early Years Programme to bardzo naturalne zanurzenie dzieci w języku angielskim. Uczniowie poznają język angielski jako naturalny sposób tworzenia komunikatów i poznawania świata. Dzieci są bardzo dobrze osłuchane z językiem angielskim, gotowe na pierwsze słowne eksperymenty językowe, rozumieją polecenia i czują się swobodnie w środowisku anglojęzycznym.

Program polski – w Magic World Preschool realizujemy także polską podstawę programową. 

Cambridge Early Years Programme realizujemy w Magic World Preschool w grupie maluszków. Jest to najmłodsza grupa, która rozpoczyna swoją przygodę przedszkolną, a często również przygodę z językiem angielskim.

Uczniowie na tym etapie uczestniczą w wielu grach i zabawach w języku angielskim, poznają piosenki i słownictwo z zakresu swojego otoczenia, matematyki i przyrody. Uczą się czynności samoobsługowych, dbałości o higienę, poznają instrukcje i komunikaty w języku angielskim.

Early Years Programme to bardzo naturalne zanurzenie dzieci w języku angielskim. Uczniowie poznają język angielski jako naturalny sposób tworzenia komunikatów i poznawania świata. Dzieci są bardzo dobrze osłuchane z językiem angielskim, gotowe na pierwsze słowne eksperymenty językowe, rozumieją polecenia i czują się swobodnie w środowisku anglojęzycznym.

Program polski - w Magic World Preschool realizujemy także polską podstawę programową.

Z ŻYCIA GRUPY

Poczucie bezpieczeństwa dzieciom towarzyszy stały rytm dnia. Obrazkowy plan dnia jest dostępny w sali, dzięki temu dzieci mogą w każdej chwili sprawdzić w którym momencie dnia się znajdują. 

Poczucie bliskości – chętnie dzieci przytulamy, nosimy, bierzemy na kolana, wspieramy w rozstaniu z rodzicem i przeżywaniu trudnych emocji w trakcie dnia. Tworzymy głęboką relację opartą na zaufaniu, bliskości i szacunku.

Opieka dwóch nauczycieli grupę prowadzi dwóch wykwalifikowanych nauczycieli – jeden polskojęzyczny, drugi anglojęzyczny. Obu naszych pedagogów łączy empatia, pasja, zaangażowanie i wielkie serce jakim obdarzają naszych uczniów każdego dnia.

Samodzielność – nauczyciele wspierają naszych uczniów w czynnościach samoobsługowych, zachęcają do podejmowania pierwszych kroków w toalecie, nakładaniu sobie posiłków czy nalewaniu wody. Sale są zaprojektowane w sposób wspierający samodzielność. Uczniowie mają swobodny dostęp do toalety na terenie sali, mają nieograniczoną możliwość nalania sobie wody pitnej, czy poczęstowania się jedzeniem w kąciku warzywno-owocowym.

Metodyka – nauczanie na wczesnym etapie rozwoju polega m.in. na doświadczaniu za pomocą zmysłów, eksperymentowaniu, obserwowaniu, naśladowaniu i zabawie. Tworzymy wiele zajęć sensorycznych, muzycznych, wykorzystujemy naturalną potrzebę ruchu oferując dzieciom rozmaite gry i zabawy. Dzieci do dyspozycji mają również salę muzyczną i sportową, a także wiele ciekawych pomocy dydaktycznych.

Kameralność – grupy są maksymalnie 18 osobowe, co zapewnia kameralną atmosferę, uwagę i czas nauczyciela dla każdego ucznia

Sport i muzyka – uczniowie uczestniczą regularnie w zajęciach z rytmiki, tańca oraz w zajęciach sensorycznych. Organizujemy również warsztaty logopedyczne i psychologiczne. Na terenie przedszkola organizujemy regularnie wydarzenia kulturalne jak koncerty, spektakle teatralne, baliki i festiwale.

Dla rodzica – korzystamy z aplikacji LiveKid dzięki której rodzice mogą skontaktować się z nauczycielami, a także obejrzeć zdjęcia z życia przedszkolaków, zajęć przez nas realizowanych i innych wydarzeń dziejących się na terenie przedszkola

Plac zabaw – najmłodsze dzieci mają wyjście na plac zabaw bezpośrednio z sali. Na dworze jesteśmy codziennie, spacerujemy z wężem lub bawimy się na ogrodzie, gdzie są dostępne samochody, zabawki do piasku, zjeżdżalnie oraz altkanka pod którą latem jemy posiłki i mamy zajęcia na dworze.

Poczucie bezpieczeństwa – dzieciom towarzyszy stały rytm dnia. Obrazkowy plan dnia jest dostępny w sali, dzięki temu dzieci mogą w każdej chwili sprawdzić w którym momencie dnia się znajdują.

Poczucie bliskości – chętnie dzieci przytulamy, nosimy, bierzemy na kolana, wspieramy w rozstaniu z rodzicem i przeżywaniu trudnych emocji w trakcie dnia. Tworzymy głęboką relację opartą na zaufaniu, bliskości i szacunku.

Opieka dwóch nauczycieli – grupę prowadzi dwóch wykwalifikowanych nauczycieli – jeden polskojęzyczny, drugi anglojęzyczny. Obu naszych pedagogów łączy empatia, pasja, zaangażowanie i wielkie serce jakim obdarzają naszych uczniów każdego dnia.

Samodzielność – nauczyciele wspierają naszych uczniów w czynnościach samoobsługowych, zachęcają do podejmowania pierwszych kroków w toalecie, nakładaniu sobie posiłków czy nalewaniu wody. Sale są zaprojektowane w sposób wspierający samodzielność. Uczniowie mają swobodny dostęp do toalety na terenie sali, mają nieograniczoną możliwość nalania sobie wody pitnej, czy poczęstowania się jedzeniem w kąciku warzywno-owocowym.

Metodyka – nauczanie na wczesnym etapie rozwoju polega m.in. na doświadczaniu za pomocą zmysłów, eksperymentowaniu, obserwowaniu, naśladowaniu i zabawie. Tworzymy wiele zajęć sensorycznych, muzycznych, wykorzystujemy naturalną potrzebę ruchu oferując dzieciom rozmaite gry i zabawy. Dzieci do dyspozycji mają również salę muzyczną i sportową, a także wiele ciekawych pomocy dydaktycznych.

Kameralność – grupy są maksymalnie 18 osobowe, co zapewnia kameralną atmosferę, uwagę i czas nauczyciela dla każdego ucznia

Dla rodzica – korzystamy z aplikacji LiveKid dzięki której rodzice mogą skontaktować się z nauczycielami, a także obejrzeć zdjęcia z życia przedszkolaków, zajęć przez nas realizowanych i innych wydarzeń dziejących się na terenie przedszkola

Sport i muzyka – uczniowie uczestniczą regularnie w zajęciach z rytmiki, tańca oraz w zajęciach sensorycznych. Organizujemy również warsztaty logopedyczne i psychologiczne. Na terenie przedszkola organizujemy regularnie wydarzenia kulturalne jak koncerty, spektakle teatralne, baliki i festiwale.

Plac zabaw – najmłodsze dzieci mają wyjście na plac zabaw bezpośrednio z sali. Na dworze jesteśmy codziennie, spacerujemy z wężem lub bawimy się na ogrodzie, gdzie są dostępne samochody, zabawki do piasku, zjeżdżalnie oraz altkanka pod którą latem jemy posiłki i mamy zajęcia na dworze.

MAGIC WORLD PRESCHOOL TO TAKŻE

taniec

ZAJĘCIA SENSORYCZNE

ŁAGODNA ADAPTACJA

KULTURA I OBCOWANIE ZE SZTUKĄ

NOWOCZESNA PRZESTRZEŃ

Taniec

ZAJĘCIA SENSORYCZNE

ŁAGODNA ADAPTACJA

OBCOWANIE Z KULTURĄ I SZTUKĄ

NOWOCZESNA BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ

REKRUTACJA !

Masz pytania dotyczące rekrutacji? Napisz, zadzwonimy do Ciebie.

REKRUTACJA !

Masz pytania dotyczące rekrutacji? Napisz, zadzwonimy do Ciebie.

dane kontaktowe:

social media:

Angielskie przedszkole Poznań
Polsko angielskie przedszkole
Prywatne przedszkole Suchy las
Przedszkole anglojęzyczne
Przedszkole językowe Poznań
International kindergarden
British kindergarden

pl_PL
0
Koszyk
  • No products in the cart.